Forum dla firm z Polski

Bek&R swetry, dobry sklep ??

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Odzież ciążowa > Bek&R swetry, dobry sklep ??

Bek&R swetry, dobry sklep ??

25.10.2015 00:10:16 

Wiecie coś na temat firmy Olmar? Odnalazłam w ich ofercie przepiękną kurtkę i poszukuję opinii innych.

25.10.2015 21:11:14 

Kurtki od firmy Olmar są całkiem spoko, łatwo się je czyści, nie tracą kolorów i mają wytrzymałe zamki błyskawiczne, więc możesz być spokojna jeśli chodzi o jakość, ogólnie oceniam tą markę pozytywnie.

26.10.2015 08:07:20 

Nasz sklep dystrybuuje produkty firmy Bek&R więc może Pani zapoznać się z ofertą. Oferujemy niezwykle szybką wysyłkę a w przypadku przedpłaty opłacimy kuriera. Oto link: http://damskie-atelier.pl/Beker.

27.10.2015 07:26:01 

Ja kiedyś nabyłam jeden bo mi się spodobał, lecz w sumie to za sporo w nim nie chodziłam, więc nie wiem z jak wytrzymałych materiałów jest zrobiony. Mogę powiedzieć to, że wygląda całkiem dobrze i rzadko kiedy przemaka, więc możesz się zdecydować na Bek&R.

28.10.2015 06:23:49 

O, fajnie że wspomniałaś o tej firmie bo jest jedną z moich ulubionych polskich marek. Kupiłam pierwsze ponczo z Al-bo jakieś 2 lata temu, do tej pory w nim czasem wychodzę do pracy, jednej koleżance się tak się spodobało że kupiła sobie bardzo podobne z tej firmy. Więc z czystym sercem polecam.

29.10.2015 09:13:42 

Ja też mogę polecić Olmara. Odzież która robią naprawdę mi przypasowała, chyba kupię sobie od nich coś jeszcze bo mają fajne ceny. Ofertę mają dosyć bogatą więc można wybierać spośród wielu rzeczy, według mnie – producent jak najbardziej na plus.

30.10.2015 14:41:38 

Ja się mogę wypowiedzieć, według mnie Olmar to bardzo dobra firma, nie wiem skąd te krytyczne opinie. Mam kurtkę ich produkcji i sprawdza się doskonale, dobrze utrzymuje ciepło więc można dobrze przeżyć zimę.

Ostatnio dodane posty

Pamiętajcie o tym, że jeśli wybieracie dla siebie sukienki na wiosnę to warto zwracać uwagę na jej długość. Dla mnie ma to spore znaczenie, ponieważ już kilka razy kupiłam zbyt długą i niestety nie byłam zbyt zadowolona – zazwyczaj każdy butik ma podane wymiary w opisie.

Zdaje sobie sprawę z tego, że nie każda kobieta wie jaki butik online jest dobry pod względem cenowym. Jednakże kupując sukienkę na wiosnę cena nie zawsze powinna być najważniejsza podczas dokonywania wyboru.

Ja osobiście praktycznie zawsze na nabycie sukienki na lato wybieram butik internetowy. Mam jeden sprawdzony i za każdym razem decyduje się na zakupy właśnie w nim. Jeśli któraś z Was chce to napiszcie do mnie w wiadomości prywatnej i podam Wam wtedy adres strony tego butiku – co najistotniejsze są tam atrakcyjne ceny.

© Copyright Forum-dlafirm.ovh - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.